Сучасний світ вимагає від людей адаптації до швидкості його зміни та появи нових технологій. У людей залишається все менше часу на читання або навіть перегляду довгих відео. Однак, такий вид подачі інформації, як інфографіка поєднує в собі стислість, доступність і візуальну простоту сприйняття інформації. Зрозумілий аудіо супровід для такого виду відео ряду повинен відповідати, як за стилістикою картинки, так і по темпоритму подачі матеріалу. Рекламна інфографіка часто заснована на мультиплікації; ділова або бізнес інфографіка містить безліч елементів 2d графіки, анімованих спрайтів і інших елементів комп'ютерного моушн дизайну.

Завдання по запису створення звуку для ролика з інфографікою може дуже сильно різниться від цілей, поставлених перед студією. Якщо ролик призначений для широкої споживчої аудиторії, то перевіреним рішенням буде анімація в стилі доступної та позитивної мультиплікації, з відповідним звуковим рядом, дикторським прочитанням і звуковими ефектами. Якщо мета інфографіки - залучити бізнес категорію або ж розповісти про свої бізнес пропозиції виключно в діловому форматі, відмінним рішенням буде 2d анімація, яка складається з графіків і анімованого тексту, що дублює закадровий текст диктором. В обох випадках музичних фон задасть динаміки та легкості сприйняття інформації.

Хотите узнать, сколько стоят услуги нашей студии?

Заполните небольшую форму Персонального просчета - это займет не более минуты. И наш менеджер сделает просчет Вашего заказа и свяжется с Вами в течение часа.

Узнать цену