Якщо Ви хочете розповісти про себе, показати матеріали на проєкторі, влаштувати онлайн презентацію для своїх передплатників або будь-яку іншу дію, то відмінним рішенням як для підвищення сприйняття, так і іміджевим рішенням, стане запис професійного диктора для кожного слайду. Звертаємо увагу, що студія 2voiceover надає локалізацію слайдів презентацій powerpoint або (інших форматів) на більшість мов світу - від стандартних європейських мов, до азійських і рідкісних говірок тихоокеанського узбережжя.

Навіть, здавалося б, суха інформація, що надана в слайд-шоу режимі, може сприйматися Вашими клієнтами в зовсім іншому ключі за умови, що кожен слайд буде озвучений професіоналом з багаторічним стажем роботи у мікрофонної стійки та оброблений за всіма правилами динамічної та психо-акустичної обробки. Також особливо важливо врахувати, що замовляючи озвучку слайдів для демонстрації Ви отримуєте професійний студійний запис найвищої якості, яка здійснена за допомогою вантажних мікрофонів і найостанніших поколінь звукових інтерфейсів.

Хотите узнать, сколько стоят услуги нашей студии?

Заполните небольшую форму Персонального просчета - это займет не более минуты. И наш менеджер сделает просчет Вашего заказа и свяжется с Вами в течение часа.

Узнать цену